DAJKA

munkatársat keres

A Dunakeszi KONELI Kincsem Sziget Óvoda dajka munkatársat keres

Dunakeszin, a Kincsem Sziget Magánóvoda 2,5-7 éves gyermekek neveléséhez, gondozásához, mosolygós, életvidám, lelkiismeretes dajkát keres. Megfelelő végzettség és szakmai tapasztalat szükséges.
A feladat ellátása teljes munkaidőben lehetséges.

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz megküldésével a következő e-mail címre várjuk: kincsemszigetvezeto@gmail.com

FELADATOK:

  • csoportok munkájában való részvétel (foglalkozások előkészítése, külső programokon kíséret, stb.)

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • dajka végzettséggel és 2-3 éves gyakorlattal rendelkezik,
  • nyitott, gyermekközpontú, lelkiismeretes személyiség,
  • szeret csapatban dolgozni

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunakeszi, Hársfa u. 32.

ELÉRHETŐSÉG:

www.kincsemsziget.hu

kincsemszigetvezeto@gmail.com

 Jelenleg betöltött

ÓVODAPEDAGÓGUS

Dunakeszin található Kincsem Sziget Óvodánk várja óvópedagógus jelentkezését 10 éve sikeresen működő, kis létszámú, 3 csoportos, családias hangulatú magánóvodánkba
keresünk elhívatott, nyugalmat sugárzó, kedves és mosolygós óvópedagógust, azonnali kezdéssel.

Örömmel fogadunk, ha gyermekközpontú szemlélettel rendelkezel szívesen dolgozol önállóan, de csapatban is megállod a helyed nyitott vagy a modern pedagógiai irányzatokra meggyőződéssel és sikerrel alkalmazod a projekt módszert szeretnél fejlődni a rendszeres szakmai továbbképzéseken.

Ideális jelölt vagy, ha rendelkezel
 - óvodapedagógusi diplomával
 - legalább 2-3 éves gyakorlattal

Előnyt jelent:

-középszintű angol nyelvtudás
 -magánóvodai tapasztalat
Amit kínálunk:
 - teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás t
 - szakmai és anyagi megbecsülést
 - versenyképes fizetést
 - fiatalos, lelkes csapatot
 - emberséges és támogató munkahelyi légkört
 - kiszámítható beosztást

 Mentor Programot a sikeres beilleszkedés érdekében.
Komoly szándék esetén várjuk fényképes önéletrajzodat: kincsemszigetvezeto@gmail.com

A Kincsem Sziget Óvoda

Pedagógiai asszisztens